O Skynity

SKYNITY CONSULTING

Oferujemy kompleksowe usługi doradcze w zakresie rozwoju małego biznesu, w dwóch najważniejszych dziedzinach dla firm: marketingu oraz pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich oraz innych form wsparcia dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, Instytucji oraz osób które planują rozwój swojej firmy.

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji dla firm, Instytucji i StartUp’ów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora innowacji i e-biznesu, a także w tworzeniu Strategii Marki dla firm i efektywnym docieraniu do ich kluczowych grup Klientów.

Posiadamy unikatowe w branży doradztwa unijnego doświadczenie z projektami informatycznymi, automatyzacji procesów biznesowych B2B, pozyskiwaniem środków unijnych na rozpoczęcie oraz rozwój firmy. Z sukcesami  realizowaliśmy projekty z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 m.in. w branżach telekomunikacyjnych, teleinformatycznych, reklamowych, szkoleniowych, Instytucji Otoczenia Biznesu, a także projekty uzyskania dofinansowania na rozpoczęcie działalności dla StartUp’ów różnych branż w wielu województwach Polski.

Nasza skuteczność

Wnioski o dotację z UP0%
Wnioski o dotację z Programów Operacyjnych0%
Wnioski z Funduszy Pożyczkowych0%

Nasz cel to

Wprowadzenie nowej jakości w kreowaniu przedsiębiorczości w Polsce poprzez zaoferowanie istniejącym firmom profesjonalny konsulting z pełnym pakietem usług związanych z marketingiem oraz pozyskiwaniem zewnętrznego finansowania inwestycji na rozwój firmy w oparciu o środki unijne z Ogólnopolskich i Regionalnych Programów Operacyjnych, a młodym przedsiębiorcom, chcącym założyć własną firmę – kompleksowe rozwiązania potrzebne do realizacji własnych marzeń o firmie…

Nasze atuty

Doświadczenie

w ciągu kilku lat kilkadziesiat pozytywnie rozpatrzonych wniosków z różnych branż i programów operacyjnych

Know-how

znamy doskonale zawiłości procedur unijnych

Efektywność

ponad 100 pozytywnie zrealizowanych projektów

Rozwój

rozwijamy pomysły w rzeczywisty biznes

Cel

identyfikujemy się z celami naszych Klientów, w pełni angażując się w ich sukces, który staje sie takze naszym celem

Jakość

pracujemy na to, aby kazdy wniosek wyróżniał się Jakością, pod wzgledem przejrzystości i merytoryki

Profesjonalne podejście

do każdego Klienta, jego branży i projektu biznesowego

Pełne zaangażowanie

jesteśmy otwarci na trudne zadania i z checią podejmujemy się wyzwań

Tam, gdzie warto dotrzeć - Nie ma dróg na skróty!

Pomysłodawca Skynity

Agnieszka
Blechacz-Barańska

CEO, Manager

Z wykształcenia ekonomista, z zawodu marketingowiec. Pasjonatka przedsiębiorczości i biznesu. Jestem Absolwentką Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego o specjalizacji Finanse i Bankowość. Jednak ciągnęło mnie w bardziej kreatywne dziedziny, dlatego kontynuowałam naukę na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku: Psychologia Reklamy. Marketing zdecydowanie lepiej do mnie przemawiał. Zdobywałam doświadczenie w korporacjach sektora FMCG w działach marketingu i trade-marketingu, m.in. w branży tytoniowej, piwowarskiej i chemicznej. Z sukcesami realizowałam strategie takich marek jak: Łomża, Cooler, Carex, Luksja czy E.

Od ponad 4 lat realizuję się jako doradca unijny i marketingowy. Na co dzień współpracujemy w 4-osobowym zespole, który z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego Klienta, jego branży i projektu biznesowego. Z wielką frajdą przyglądam się młodym przedsiębiorcom, którzy zakładają swoje pierwsze firmy i  z satysfakcją obserwuję rozwój ich biznesu. Czerpię niesamowitą satysfakcję z pomagania im na początku drogi biznesowej, bo jak mówi przysłowie: „Nie zapomniał wół, jak cielęciem był”.  Pierwsze kroki w biznesie zawsze są trudne, a każde wsparcie w takich momentach od praktyka, jest bardzo cenne, dlatego zależy mi na tym, aby Nasza pomoc była jak najbardziej kompleksowa i satysfakcjonująca.

Obecnie Ambasadorka „Biznesu w Kobiecych Rękach” przy Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet oraz Fundacji Kronenberga, gdzie jako Adeptka Programu w 2015r. zrealizowałam swój kolejny pomysł biznesowy o stworzeniu kreatywnej przestrzeni dla młodych przedsiębiorców iDid Inoffice&Cowork.

Referencje